O FIRMIE

Kilka słów o firmie, dlaczego warto współpracować i czym się kierujemy w projektowaniu

Kim JESTEMY i czym się ZAJMUJĘ

Firma GRAFIKA • INTERNET • KOMPUTERY pawgaw.pl bazuje na ponad 25-letnim doświadczeniu w branży komputerowej oraz ponad 16-letnim doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych, grafiki reklamowej, katalogów, folderów, druków, zaproszeń, banerów i innych form reklamy internetowej i zewnętrznej (outdoor).

Nasza najnowsza oferta obejmuje wykonywanie wirtualnych spacerów 360° oraz loty dronem z wykonaniem reportażu lub zdjęć i filmów wzbogacających prezentację firm. Oczywiście również dla osób prywatnych również jest to możliwe.

Dlaczego WARTO ze mną WSPÓŁPRACOWAĆ

UCZCIWOŚĆ

UCZCIWOŚĆ

Kieruję się zasadą obustronnej uczciwości. Chcę, abyś w przyszłości mógł mnie polecić Twoim znajomym i zaprzyjaźnionym firmom.

SOLIDNOŚĆ

SOLIDNOŚĆ

Pracuję solidnie na Twój (i swój) sukces. Dokładam wszelkich starań, szukam skutecznych rozwiązań. Solidność to podstawa.

ZAANGAŻOWANIE

ZAANGAŻOWANIE

Każdą pracę zleconą traktuję jak pracę "dla siebie". Dlatego angażuję się w każdy projekt, od samego początku do samego końca.

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Pracuję w branży komputerowej ponad 25 lat, projektuję od ponad 16 lat. Wszystkie moje prace są oparte o doświadczenie.

DOBRE CENY

DOBRE CENY

Każdy projekt jest dopasowany do Twoich możliwości. Nie pracuję za darmo, ale uczciwie wyceniam każdą pracę przed wykonaniem.